CKS Czeladź Gospodarze

Paweł Jończyk

Utworzono:

12.09.2015

Doliczony czas gry. CKS bije głową w mur, a goście grają na czas. Po nieudanej akcji CKS bramkarz gości, Radosław Wolak zwleka z wybiciem piłki i sędzia pokazuje mu żółtą kartkę. Goście tracą piłkę, po chwili to samo robią czeladzianie i drużyna z Łagiszy ma szansę groźnie zaatakować. Po strzale zawodnika gości piłka trafia w Rafała Radjusza, a następnie w ręce Damiana Simona. Ostatnia akcja CKS: Simon do Radjusza, ten przebiega kilka metrów i zagrywa do Piotra Krakowiaka, który błyskawicznie podaje na prawe skrzydło do wybiegającego Łukasza Iwanowskiego. Iwanowski mimo ostrego ataku obrońcy dośrodkowuje, a piłka odbija się na polu karnym i ląduje prosto na głowie wbiegającego Michała Lichacza. Ten trafia w samo okienko i pada gol, który zadecydował o zwycięstwie. CKS pokonuje lidera 1:0.