Zostań zawodnikiem AKS „Niwka” Sosnowiec !!

Zima dobiega końca,a to oznacza początek naboru nowych zawodników do naszego klubu.Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakta przede wszystkim, zachęcamy do przyłączenia sięi wzięcia udziału w realizowanym przez nas projekcie. Informacje o prowadzonej przez nas rekrutacji mogą Państwo znaleźć nie tylko odwiedzając nasz facebookowy profil,ale od teraz również wypatrując naszych bilbordów na terenie miast Zagłębia Dąbrowskiego. Akcja promująca nabór rozpoczęła się 1 marca i potrwa do końca kwietnia.

Dlatego nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i już dziś zapisz swoją pociechę na treningi piłki nożnej w najmodniejszym miejscu w Zagłębiu,w klubie AKS „Niwka” Sosnowiec.

Przypominamy jednocześnie o ciągłej możliwości przekazania 1%podatkuna rzecz działalnościnaszego stowarzyszenia,za wszelką okazaną pomoc ogromnie dziękujemy.

#modananiwke